Skorzystaj z usługi profesjonalnego doradztwa inwestycyjnego

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować nie tylko pomoc w znalezieniu, odbudowie i serwisowaniu Twojego wymarzonego klasyka. Sprawimy też, by poza radością z jego posiadania, przyniósł on wymierne korzyści finansowe.

Dzięki stałemu monitorowaniu światowych rynków samochodów klasycznych i zabytkowych, oraz zmieniających się na nich trendów, podpowiemy naszym klientom, który moment jest najlepszy na sprzedaż lub zakup konkretnego modelu oraz ocenimy prognozowane wzrosty jego wartości w najbliższych latach.

Naszym klientom oferujemy nie tylko wiedzę, doradztwo i pomoc w zakupie. Dysponujemy też technologią i możliwościami przywrócenia samochodu do oczekiwanego stanu, który podwyższy jego wartość inwestycyjną. Wszystko w jednym miejscu: Legends.

Dlaczego samochody klasyczne?

Jeżeli szukasz alternatywnych metod inwestowania, które przynoszą nie tylko zyski, ale również wartości dodane, trafiłeś w dobre miejsce.

Żaden inny rodzaj inwestycji nie daje tak dużej satysfakcji, jak dobrze utrzymany samochód klasyczny. Chodzi tutaj nie tylko o niepowtarzalne wrażenia z jazdy, ale również prestiż, jaki przynosi właścicielowi posiadanie dzieła sztuki na kołach.

Przed właścicielami i pasjonatami zabytkowej motoryzacji otwierają się podwoje często elitarnych spotkań i eventów, na które przybywają ludzie nie tylko z całej Europy, ale i z całego świata. Dzięki tej karcie przetargowej poznać można partnerów biznesowych, specjalistów, właścicieli największych światowych kolekcji.

Doradztwo 

Na rynku pojawiają się firmy kuszące inwestorów nierealnymi stopami zwrotu i pomysłami na lokowanie wolnych środków finansowych. Niestety często bywa tak, że ich przedstawiciele nie posiadają należytej wiedzy w danym temacie i historii popartej sukcesami.

Brak wiedzy o sytuacji na poszczególnych rynkach może skutkować nie tylko błędnymi decyzjami zakupowymi, ale także fiaskiem negocjacji. 

Istotna przy wyborze konkretnego egzemplarza jest także techniczna wiedza w zakresie samochodów zabytkowych i kolekcjonerskich. Ważne staje się posiadanie w zespole ekspertów, którzy potrafią sprawdzić dokładnie samochód, który ma stać się częścią kolekcji lub inwestycją.

Legends, od lat działając na rynku i sprowadzając do Polski samochody z różnych części świata, może poszczycić się gronem ekspertów, a także znajomością branży.

Najlepszym tego dowodem i wizytówką jest gama samochodów oferowanych przez Legends.

Poszukiwanie

Do współpracy zapraszamy zarówno osoby poszukujące ściśle określonych modeli samochodów kolekcjonerskich, jak i te, które pragną spróbować dopiero tego rodzaju inwestycji. Zgodnie o określonymi wraz z klientem wymaganiami oraz budżetem zaproponujemy konkretne modele, których odszukaniem i zakupem możemy się zająć.

Zakup

Wyklarowanie listy zainteresowań oraz budżetu to podstawy do podjęcia dalszych działań.

Decyzje inwestycyjne na każdym etapie konsultowane są z klientem, lecz zakup określonego samochodu może wiązać się z podejmowaniem szybkich działań w celu zakupu, bądź przebicia oferty konkurencji. 

Poszukiwanie samochodów zgodnych z oczekiwaniami odbywa się zarówno online, jak i offline. Wybrany, sprawdzony przez nasz zespół samochód, może zostać na życzenie klienta sprowadzony do siedziby Legends i przygotowany do odbioru lub dostarczony bezpośrednio pod drzwi klienta.

Zainwestuj z nami! Doradzimy, wybierzemy i załatwimy wszystkie formalności.

 

 

190 SL Mercedes-Benz, Mercedes 190 czarny